Jedvaj zabio u pobjedi moskovskog Lokomotiva

HINA, Matej Kačan • ponedjeljak, 25.10.2021.

Bivši hrvatski reprezentativac Tin Jedvaj zabio je pogodak u pobjedi svog Lokomotiva iz Moskve u 12. kolu ruske Premier lige protiv Sočija...

U zadnjoj utakmici 12. kola ruskog prvenstva, moskovski Lokomotiv je s 2:1 u ponedjeljak kod kuće pobijedio Soči. Hrvatski nogometaš Tin Jedvaj je zabio drugi gol za pobjedničku momčad.

Lokomotiv je došao u vodstvo autogolom Igora Jurganova u 41. minuti, a Jedvaj je povećao na 2:0 u drugom poluvremenu, u 49. minuti. Na 2:1 je smanjio Joaozinho u sudačkoj nadoknadi na kraju utakmice. Jedvaj je igrao do 66. minute.

Zahvaljujući ovoj pobjedi Lokomotiv je skočio na četvrto mjesto na ljestvici ruskog prvenstva i sad ima 21 bod, dok je Soči na šestom mjestu s istim brojem bodova. Prvi je Zenit s 26 bodova.