Kreilach zabija kao na traci, sedmi gol u zadnjih devet utakmica

Branimir Korać • četvrtak, 28.10.2021.

Hrvatski internacionalac Damir Kreilach nastavlja s odličnim igrama u dresu Real Salt Lakea. U pobjedi u gostima kod Dallasa, ponovno je bio strijelac...

Real Salt Lake stigao je do nove pobjede u MLS-u. U gostima je slavio kod Dallasa s 2:1 i tako sjeo na sedmu poziciju Zapadne konferencije, poziciju koja vodi u osminu finala doigravanja.

Dallas ne može do doigravanja, ali je svejedno dobro krenuo u ovu utakmicu i poveo golom Matta Hedgesa u 20. minuti.

Igralo se obostrano otvoreno, pobjedu su tražili i jedni i drugi, a u zadnjih deset minuta gosti su ipak došli do preokreta.

Prvo je u 80. minuti najbolji strijelac Real Salt Lakea Damir Kreilach svojim 15. golom ove sezone poravnao na 1:1, a u 90. minuti Albert Rusnak zabio je za potpuni preokret.

Kreilach je odigrao još jednu jako dobru utakmicu, a s 15. golom zaostaje samo dva gola za prvim strijelcem MLS-a Norvežaninom Olom Kamarom. Hrvatski internacionalac ima i osam asistencija.