Hajduk napravio veliki korak prema plasmanu u drugu fazu Lige prvaka mladih

Mihaela Bradovski • srijeda, 03.11.2021.

Mlada momčad Hajduka upisala je pobjedu u prvom susretu drugog kola Lige prvaka mladih, na Poljudu je visoko svladan Minsk s 3:0...

U vrlo teškim vremenskim uvjetima po jakoj kiši Hajduk je ugostio momčad Minska i upisao visoku pobjedu 3:0. Bio je to prvi susret drugog kola Lige prvaka, Splićani imaju visoku prednost koju ne bi trebali ispustiti u uzvratu.

Iako se igralo u teškim uvjetima i na natopljenom travnjaku, Hajduk se pokazao kao znatno bolji i kvalitetniji protivnik. Gosti su pokušavali, imali su i oni udaraca prema vratima, ali Hajduk je bio konkretniji.

Splićani su do vodstva došli u 31. minuti kada je Brkljača odlično ubacio loptu, a Hrgović iz blizine zabio.

U završnici prvog dijela Hrgović je prešao u ulogu asistenta, ubacio je, a Filip Čuić zabio je za 2:0.

U drugom poluvremenu nastavila se bolja igra Hajduka koji dolazi i do trećeg pogotka, ponovno je strijelac bio Čuić za visoku prednost uoči uzvrata.