Mektić i Pavić pobjedom otvorili nastup na ATP Finalsu u Torinu

Mihaela Bradovski • nedjelja, 14.11.2021.

Krenuo je završni turnir tenisača u Torinu, a otvorili su ga muški parovi i to prvi par svijeta Mektić i Pavić protiv Krawietza i Tecaua...

Nikola Mektić i Mate Pavić dobro su krenuli na ATP Finalsu u Torinu. Prvi protivnici bili su im Kevin Krawietz i Horia Tecau koji su svladani u dva seta.

Mektić i Pavić dominirali su mečom i bili bolji protivnik te su i treći put ove godine svladali Krawietza i Tecaua.

U prvom setu, već u prvom gemu Mektić i Pavić napravili su break, kod 3:1 imali su još tri vezane break lopte, ali nisu ih iskoristili. Nije bilo niti potrebe, bio je dovoljan onaj break s početka seta.

U drugom setu break je stigao u petom gemu nakon čega su Pavić i Mektić držali lakoćom stečenu prednost i upisali su prvu pobjedu. Protivnicima nisu dopustili nijednu break priliku u cijelom meču.

U drugom kolu Mektić i Pavić igraju protiv Granollersa i Zeballosa.

Zelena skupina, prvo kolo:
Nikola Mektić/Mate Pavić (Hrvatska/Hrvatska) - Kevin Krawietz/Horia Tecau (Njemačka/Rumunjska) 6:4, 6:4