Duje Ajduković poražen od Indijca u drugom kolu u Bahreinu

Mihaela Bradovski • četvrtak, 25.11.2021.

Iskusni Indijac Ramkumar Ramanathan bez problema je stigao do četvrtfinala Challengera u Manami. Protivnik mu je bio Duje Ajduković kojeg je svladao u dva seta...

Duje Ajduković nije uspio izboriti nastup u četvrtfinalu Challengera u Manami. Meč drugog kola protiv Ramkumara Ramanathana bio je prevelik zalogaj.

Indijac koji je 2018. godine igrao u finalu ATP turnira u Newportu slavio je uz svega šest ispuštenih gemova.

U prvom setu igrači su odmah razmijenili breakove, nakon toga Ramanathan radi još jedan break, a Ajduković nije uspio uzvratiti iako je imao 0:40. Krajem seta hrvatski tenisač još jednom gubi servis i set sa 6:2.

U drugom setu Indijac je opet došao do breaka i poveo s 2:1, kod 4:3 Ajduković ponovno ima 0:40, ali još jednom to ne koristi i Ramanathan odlazi do pobjede 6:2, 6:4.

U četvrtfinalu će igrati protiv Goncala Oliveire ili Antoinea Escoffiera.