Milan kiksao kod kuće protiv Sassuola, Mourinho nadmudrio Jurića

Mihaela Bradovski • nedjelja, 28.11.2021.

Odigrana su još tri susreta 14. kola Serie A u kojima je Milan upisao domaći poraz od Sassuola, Spezia od Bologne, a Roma je bila bolja od Torina...

Spezia s Martinom Erlićem svih 90 minuta na travnjaku, upisala je novi poraz, ovaj put na svom travnjaku protiv Bologne s 1:0. U zanimljivom i izjednačenom dvoboju odluka je pala u 83. minuti kada je Marko Arnautović donio pobjedu gostima.

Torino je odigrao još jednu dobru utakmicu, ali nije za to nagrađen. Novi poraz stigao je u gostima kod Rome koja je slavila s 1:0 i izdržala pritisak gostiju posebno u drugom poluvremenu.

Pobjednički pogodak postigao je Tammy Abraham u 32. minuti susreta, a u nastavku dvoboja Torino je pokušavao, no nije došao do poravnanja. Josip Brekalo kod gostiju je odradio cijelu utakmicu dok je Marko Pjaca ušao u igru u 76. minuti.

Milan je kod kuće upisao poraz 3:1 od Sassuola što mu je drugi ovosezonski poraz i to drugi u dva kola. Zaskočio ga je Sassuolo koji se brzo oporavio nakon što se našao u zaostatku i niti 15 minuta nakon vodstva Milana, već je vodio Sassuolo.

Domaćin je do pogotka stigao u 20. minuti preko Alessija Romagnolija, ali nakon toga prvo je u 27. minuti Gianluca Scamacca izjednačio da bi Simon Kjaer u 33. minuti autogolom bacio Sassuolo u vodstvo.

Milan je pokušao doći do pogotka u drugom dijelu, ali umjesto poravnanja, stiglo je gostujuće povećanje vodstva u 66. minuti preko Domenica Berardija. Inače, od 77. minute Milan je igrao bez isključenog Romagnolija.