Ševčenko bez iznenađenja protiv Milana, Napoliju bod kod Sassuola

Branimir Korać • četvrtak, 02.12.2021.

Milan se vratio pobjedama, u gostima kod Genoe upisao je tri vrijedna boda. Tako je ujedno smanjio zaostatak i za Napolijem kokji je uzeo samo bod...

Milan je odigrao vrlo dobru utakmicu u Đenovi i slavio je protiv Genoe s 3:0. Andrij Ševčenko nije uspio iznenaditi svoj bivši klub, upisao je drugi poraz u tri utakmice ne klupi davljenika, a Milan je prekinuo niz od tri utakmice bez pobjede.

Vrlo rano gosti su ostali bez ozlijeđenog Simona Kjaera, ali već u desetoj minuti gosti su i poveli preko Zlatana Ibrahimovića.

Genoa je drugi gol primila u najgorem trenutku, u sudačkoj nadoknadi prvog dijela Junior Messias podiže na 2:0. Isti igrač stavio je u drugom dijelu točku na i golom za konačnih 3:0.

U domaćem sastavu Milan Badelj igrao je do 62. minute kada ga je zamijenio Pablo Galdames.

Sassuolo i Napoli odigrali su vrlo zanimljivu utakmicu, a okončana je remijem 2:2 nakon što je Napoli ispustio vodstvo 2:0. Fabian Ruiz i Dries Mertens odveli su ga do zanimljive prednosti te se činilo da će gosti slaviti, ali u nastavku susreta Sassuolo se vratio. Gianluca Scamacca u 71. minuti pružio je nadu domaćinu, a u 89. minuti Gianmarco Ferrari potpuno je vratio Sassuolo u utakmicu i donio mu bod.