Zoran Lesjak zabio za bod i zaokružio povratak iz minus dva

Branimir Korać • subota, 11.12.2021.

U 16. kolu mađarskog prvenstva Zalaegeszeg je u gostima remizirao 2:2 protiv Honveda, a bod gostima donio je hrvatski internacionalac Zoran Lesjak...

Mađari ovog vikenda imaju na rasporedu susrete 16. kola, a u dvoboju momčadi iz sredine ljestvice Honved je ugostio Zalaegerszeg.

U izjednačenom dvoboju nije bilo pobjednika, završilo je 2:2 nakon velike borbe u kojoj je domaćin vodio s 2:0, ali ZTE se uspio vratiti.

Honved je na odmor odnio vodstvo 2:0 zahvaljujući golovima Nenada Lukića i Donata Zsotera, ali u zadnjih pola sata slika se promijenila.

Prvo je u 63. minuti Mark Koszta zabio za smanjenje zaostatka, a deset minuta kasnije Zoran Lesjak pogađa za konačnih 2:2.

Kod Honveda Ivan Lovrić odradio je cijelu utakmicu kao i Zoran Lesjak kod gostiju. Josip Špoljarić igrao je do 71. minute.