Štefanje na Kutiji donosi spektakl, Biberon protiv Juicyja za polufinale

Branimir Korać • četvrtak, 23.12.2021.

Odigrani su susreti osmine finala Kutije šibica. Poznati su i četvrtfinalni dvoboji, a tu se ističe sraz Juicy Maraske i Biberon Koestlina...

Već prvi meč osmine finala Kutije šibica donio je pravu dramu. Favorizirani Cammeo Big bang Team već u prvoj minuti našao se u zaostatku protiv Argentuma, Petar Mioković zabio je za vodstvo, ali kada se već činilo da Argentum ide prema četvrtfinalu, u zadnjoj minuti Mario Rac pogađa za 1:1. U raspucavanju Cammeo je bio uspješniji.

Već u prvoj minuti gol je pao i u drugom dvoboju, Darko Duvnjak autogolom je pomogao MNK Sasini, ali Pimont do poluvremena radi potpuni preokret golovima Tina Čirjaka, Davida Mataje i Filipa Vojnovića. David Žabec u završnici susreta samo je smanjio na konačnih 3:2.

Dosta problema imao je Juicy Maraska koji je bio veliki favorit protiv Promotionplayja i općenito se ističe brojem reprezentativaca nekoliko država te je možda i najveći favorit za titulu. Međutim slavio je tek u raspucavanju iako je u završnici prvog dijela s dva pogotka hrvatskog reprezentativca Luke Perića poveo s 2:0. U drugom dijelu Tomislav Marjanović i Filip Bungić poravnali su na 2:2, ali Juicy je ipak prošao dalje.

Poliklinika Milojević iza čijeg imena se krije Futsal Dinamo, slavila je s 3:1 protiv Restorana Dioniz. Već u prvom poluvremenu Poliklinika Milojević povela je s 3:0 golovima Kristijana Grbeše, Marka Pavlovića i Kristijana Čekola, a Antonio Azinović samo je smanjio na 3:1 u završnici susreta.

Vrlo snažnu momčad složio je i Biberon Koestlin koji je također s 3:1 bio bolji od Kerschoffest i Bistro Floresa. Odličnu utakmicu odradio je Da Silva koji je bio dvostruki strijelac, a još jedan pogodak postigao je Luka Suton. Za poražene jedini pogodak postigao je Šimun Popov.

Još jedna sjajna i vrlo kvalitetna momčad prolazi dalje, CB Dobermann također s 3:1 bio je bolji od Prijevoznika Kaurin. Kristjan Čujec dva puta je pogađao, još je jedan pogodak dodao Vedran Matošević, dovoljno za pobjedu.

U hercegovačko-slovenskom dvoboju Krešimir Keta Bandić je s 4:0 slavio protiv Misterala uz dva gola Mile Pehara te po jednim Ivana Ivankovića i Ante Ćorluke.

Keraterm je bio najuvjerljiviji i upisao je vrlo visoku 6:0 pobjedu protiv Corinthiansa uz po dva gola Petra Cebina i Ivana Lekića dok su po jedan gol postigli Krešimir Frigan i Petar Barbarić.