Gorica upisala visoku pripremnu pobjedu protiv slovenskog prvoligaša

Mihaela Bradovski • petak, 14.01.2022.

Nogometaši Gorice na svom igralištu ugostili su slovenskog prvoligaša Radomlje i u pripremnom dvoboju upisali su pobjedu 4:0...

Visoka pobjeda Goričana u pripremnom dvoboju protiv Radomlja u Velikoj Gorici. Završilo je 4:0, a domaćin je sva četiri gola postigao u drugom poluvremenu.

U prvom dijelu Radomlje je moglo do vodstva, Guzina je promašio dobru priliku, a najbolju nije iskoristio Šarić koji je iz kaznenog udarca pucao preko gola.

Odmah na početku drugog poluvremena Gorica je došla do vodstva preko mladog Brazilca Cruza.

U zadnjih 15 minuta Dvorneković je izborio kazneni udarac koji je Matthew Steenvoorden pretvorio u pogodak da bi ubrzo i Fran Brodić bio precizan te povisio na 3:0.

Konačnih 4:0 postavio je Matej Ante Jurić, mladi napadač koji je inače član Belišća, uzeo je loptu gostujućoj obrani, obišao vratara i pogodio.