Šibenik završio pripreme u Medulinu pobjedom protiv Opatije

Mihaela Bradovski • petak, 21.01.2022.

Nogometaši Šibenika završili su pripreme u Medulinu pobjedom protiv drugoligaša Opatije 2:0...

Šibenčani pripreme u Medulinu završavaju s dvije pobjede i dva poraza. Nakon startne pobjede protiv rumunjskog trećeligaša Foreste s 2:0, upisani su porazi pod Žarkova 3:0 i istre 1961 2:1.

U posljednjem susretu na pripremama u Istri, Šibenik je igrao protiv Opatije i ubilježio pobjedu 2:0.

U svakom poluvremenu Šibenčani su postigli po jedan pogodak, u prvoim dijelu došliu su do vodstva golom Duje Škugora u 34. minuti, a priču je zaključio Antonio Marin golom u 80. minuti.

U tjednu prije nastavka sezone Šibenčani će raditi na svom travnjaku i čekati dvoboj protiv Hajduka koji je na rasporedu 29. siječnja od 17:05 sati.