Novi pogodak Antona Maglice, APOEL prošao u četvrtfinale Kupa

Branimir Korać • srijeda, 02.02.2022.

Prije nekoliko dana Anton Maglica je napokon došao do prvijenca u dresu APOEL-a, a sada je stigao do novog pogotka, ovaj put u Kupu...

Nogometaši APOEL-a izborili su prolaz u četvrtfinale Kupa. U osmini finala u prvom susretu svladali su Olympiakos iz Nikozije s 2:1, a onda su ga u uzvratu u gostima pregazili s 4:0.

Domaćin se u uzvratu jednostavno raspao i nakon što je postalo poznato da će jako teško do prolaza,l primao je golove kao na traci.

APOEL je poveo u 40. minuti golom Lea Natela, u 48. minuti Giorgi Kvilitaia povisio je na 2:0 i tu je već sve bilo jasno.

Nakon toga još su pogađali i Georgios Efrem i Anton Maglica koji je još jednom dobro iskoristio minutažu.

U prošlom prvenstvenom kolu upisao je gol i asistenciju, a ovdje je ušao u igru u 65. minuti te 12 minuta kasnije postavio konačnih 0:4.