Dodig u paru s Venusom poražen na startu turnira u Dohi

Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 14.02.2022.

Ivan Dodig poražen je već u prvom kolu konkurencije parova na turniru u Dohi. U paru s Michaelom Venusom poražen je u dva seta...

Ivan Dodig i Michael Venus prvi put su se spojili za jedan turnir, ali nisu uspješno krenuli. Poraženi su već na startu od Aleksandera Bublika i Martona Fucsovicsa.

Bublik i Fucsovics također su se tek sada spojili, ali ovdje su odnijeli pobjedu dosta brzo u dva seta.

Meč je počeo razmjenom breakova nakon čega do kraja seta nije bilo prilika za oduzimanje servisa. U tie-breaku je bio dovoljan jedan mini break kod 4:4 nakon kojeg Bublik i Fucsovics odnose set sa 7:4.

U drugom setu Dodig i Venus poveli su 1:0 nakon čega Bublik i Fucsovics uzimaju četiri gema zaredom i do kraja meča čuvaju stečenu prednost.

U Dohi igraju i Mektić i Pavić, a njihovi protivnici bit će Erlich i Harris.