Duje Ajduković zaustavljen na korak do finala turnira u Antalyji

Branimir Korać • subota, 19.02.2022.

Duje Ajduković neće igrati u finalu ITF turnira u Antalyji. U polufinalu ga je svladao Talijan Riccardo Bonadio koji je slavio u tri seta...

Ipak neće biti hrvatskih tenisača u finalima na turnirima koji se igraju ovog tjedna. Priliku su imali Borna Gojo i Duje Ajduković, ali obojica su poraženi u polufinalu.

Ajduković je u Antalyji igrao protiv trećeg nositelja, 293. igrača svijeta, Riccarda Bonadija iz Italije i upisao je poraz u tri seta.

Nakon što je svaki igrač uzeo po set sa 6:3, odluka je pala u trećem setu gdje je Bonadio bio bolji, vrlo brzo se odvojio i nakon toga je bez ikakvih problema završio posao.

U finalu će igrati protiv iskusnog Urugvajca Martina Cuevasa koji je porazio u tri seta Poljaka Daniela Michalskog.