Lokomotiva nastup u skupini završila sa svih šest poraza

Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 21.02.2022.

Rukometašice Lokomotive završile su europski nastup i šestim porazom u skupini Europske lige. U Mađarskoj su poražene 28:24...

Odmah nakon ždrijeba bilo je jasno da je pred Lokomotivom jako težak pa i nemoguć posao. Pokušalo se najviše što se moglo, ali Lokosice u društvu tri profesionalne i snažne ekipe nisu imale šanse.

Upisano je svih šest poraza, a šesti je stigao u gostima kod Mosonmagyarovara koji je slavio s 28:24. Tu je pitanje pobjednika vrlo brzo riješeno, Mađarice su već na odmoru vodile 15:7 da bi u nastavku susreta Lokomotiva ipak uspjela smanjiti minus.

Tijekom drugog poluvremena Mađarice su vodile i s 12 golova prednosti, ali Lokomotiva je ipak smanjila zaostatak i upisala poraz s četiri gola razlike.

Kod Lokosica su se istaknule Ana Malec sa šest golova te s po četiri Tena Petika i Margarita Škarić.

U domaćem sastavu Eszter Toth zabila je sedam golova, a Gabriella Toth šest dok je Zsofia Szemery upisala 13 obrana.