Treća HNL jug: Odluka u sudačkoj nadoknadi u Opuzenu i Mravincima

Branimir Korać • ponedjeljak, 21.02.2022.

U nedjelju su odigrana dva susreta 18. kola Treće HNL jug, a u oba susreta golovi su padali u trećoj minuti sudačke nadoknade...

Vrlo zanimljiv dvoboj na otvaranju drugog dijela sezone u Trećoj HNL odigran je u Opuzenu gdje je Neretvanac ugostio Slogu Mravince. Slavio je s minimalnih 1:0 golom u završnici.

Kada se činilo da će susret završiti podjelom bodova, domaćin je u 93. minuti golom Mate Bagavca stigao do pobjede. Inače, Bagavac je u igru ušao u 86. minuti umjesto Marka Čuljka.

Neizvjesno je bilo i u drugom susretu igranom u nedjelju te je također odluka pala u samoj završnici.

GOŠK je poveo u završnici prvog poluvremena preko Antonija Langa iako je neposredno prije toga ostao s igračem manje zbog isključenja Marka Farića. Sloga je ipak izvukla remi poravnavši u 93. minuti preko Matea Katuše.