Baez i Kecmanović rutinski do pobjede na početku puta u Santiagu

Branimir Korać • utorak, 22.02.2022.

U ranom dijelu programa na turniru u Santiagu većih iznenađenja nije bilo. U akciji su bila dvojica nositelja i obojica su upisala pobjedu...

Argentinac Sebastian Baez odigrao je dobar meč protiv Peruanca Varillasa, svladao ga je s dva puta po 6:4. U oba seta imao je potpunu kontrolu i zasluženo je prošao u drugo kolo ovog turnira.

U dva seta dalje je prošao i Miomir Kecmanović koji je izborio pobjedu protiv Marca Cecchinata. U prvom setu vodila se ravnopravna borba, ali drugi je bio potpuno u znaku Kecmanovića koji je tako prošao u osminu finala.

Juan Manuel Cerundolo ostao je na samo jednoj ovogodišnjoj pobjedi. Novi poraz upisao je na startu turnira u Santiagu gdje ga je svladao Carlos Taberner. Španjolac je odlično koristio svoje break lopte i slavio je iako je imao čak 13 poena na reternu manje od protivnika.

Očekivane pobjede upisali su i Jaume Munar i Hugo Dellien.