Rakitić nakon drame u Londonu: 'Vratit ćemo se još jači'

Mihaela Bradovski • petak, 18.03.2022.

Sevilla nije uspjela izboriti prolaz u četvrtfinale Europske lige, u osmini finala poražena je od West Hama u Londonu nakon produžetaka...

Prvi susret u Sevilli pripao je domaćinu s 1:0 da bi u uzvratu i West Ham imao isti rezultat na svojoj strani nakon 90 minuta.

Tomaš Souček bio je strijelac pogotka koji je osigurao odluku u produžecima, a tamo je Andrija Jarmolenko zabio za prolaz londonske momčadi.

Gosti su bili vrlo razočarani nakon dvoboj što nije skrivao niti Ivan Rakitić. Bivši hrvatski reprezentativac na društvenim mrežama kratko se oglasio i poručio: "Veliko razočaranje, ali vratit ćemo se još jači."

Inače Rakitić je bio jedini igrač kojeg je Julen Lopetegui zamijenio u regularnom dijelu susreta i to u 56. minuti kada je poslao u igru Olivera Torresa.