Mektić i Pavić priključili se Čiliću i upisali poraz u dva seta

Branimir Korać • ponedjeljak, 28.03.2022.

Nikola Mektić i Mate Pavić poraženi su u dva seta u osmini finala turnira u Miamiju gdje su bolji bili Rohan Bopanna i Denis Shapovalov...

Nikako ove sezone i Mate Pavić ne mogu uhvatiti pravu formu. Novi poraz upisali su u osmini finala turnira u Miamiju gdje su sa 6:3, 7:6 bili bolji Rohan Bopanna i Denis Shapovalov.

Malo toga ponovno je polazilo za rukom Mektiću i Paviću koji su olako poraženi od protivnika koje bi trebali svladati.

Prvi set izgubili su breakom u šestom gemu nakon čega su se pokušali vratiti, ali nije bilo prave prilike.

U drugom setu imali su dosta problema na svom servisu i suočavali se s break loptama, ali nekako su se dovukli do tie-breaka. Tamo su ipak poraženi sa 7:3 i ostali su bez prolaza.

Miami, drugo kolo:
Rohan Bopanna/Denis Shapovalov (Indija/Kanada) - Nikola Mektić/Maste Pavić (Hrvatska/Hrvatska, 1) 6:3, 7:6(3)