Slaven Belupo remizirao u prijateljskom dvoboju u Cvetkovcu protiv Tehničara

Mihaela Bradovski • srijeda, 30.03.2022.

Slaven Belupo odigrao je još jednu prijateljsku utakmicu u ovoj reprezentativnoj stanci. Gostovao je u Cvetkovcu kod Tehničara i remizirao 1:1...

Zoran Zekić iskoristio je reprezentativnu stanku za odigravanje više prijateljskih utakmica pa je tako Slaven u Legradu svladao Graničar s 5:0, zatim je remizirao 1:1 s BSK-om, a sada je istim rezultatom remizirao i kod Tehničara u Cvetkovcu.

Trećeligaš je prvi došao do pogotka i to u 47. minuti preko Hlišća, ali 20 minuta kasnije izjednačio je Brković iz kaznenog udarca.

Novi ispit bit će onaj prvenstveni i to u ponedjeljak protiv Lokomotive.

Slaven Belupo: Marković – Hlevnjak, Eskinja, Goda, Utin – Mlinarić, Marina, Svržnjak – Mađarić, Krstanović, Zapata. Još su igrali: Sušak – Tepšić, Paracki, Soldo – Bosec, Kvržić, Brković, Liklin, Crnac – Hoxha, Bogojević. Trener: Zoran Zekić.