Luka Sučić u sjajnoj formi, donio pobjedu Salzburgu protiv bečke Austrije

Branimir Korać • nedjelja, 17.04.2022.

Mladi hrvatski reprezentativac Luka Sučić igra u izvrsnoj formi. Novi pogodak postigao je u pobjedi Salzburga u gostima kod bečke Austrije...

Treću utakmicu zaredom Luka Sučić dolazi do pogotka. Mladi hrvatski reprezentativac u posljednje vrijeme igra sjajno, a ovaj put izravno je donio pobjedu Salzburgu u gostima u Beču kod Austrije.

Sučić je odradio cijelu utakmicu, a za pobjedu je pogodio u 78. minuti još jednim lijepim udarcem s 13-14 metara koji vratar domaćina Patrick Pentz nije mogao obraniti.

Hrvatski internacionalac tako je došao do četvrtog gola u zadnja tri gola, a osim Austriji, zabio je i njenom gradskom rivalu Rapidu te Austriji Klagenfurt.

Inače, Salzburg je poveo početkom drugog dijela golom Adamua da bi domaćin izjednačio u 65. minuti golom Aleksandra Jukića iz kaznenog udarca.

Sva tri boda ipak idu gostima koji su tako nastavili pobjedničku seriju.