Hajdukovi juniori glatko slavili protiv Dinamovih i približili se tituli prvaka

Branimir Korać • subota, 30.04.2022.

U susretu 25. kola juniorskog prvenstva Hajduk je na Poljudu ugostio Dinamo i pobjedom 3:1 posve se približio tituli prvaka...

Dinamo je vodeći u kategoriji pionira i kadeta, ali u kategoriji juniora na vrhu je Hajduk koji ima lijepu bodovnu prednost uoči zadnjih kola.

U 25. kolo ušao je s tri boda prednosti i utakmicom više od Dinama, a razliku je povećao slavljem na Poljudu 3:1 koje mu omogućuje za nijansu komotniju završnicu sezone.

Splićani su dominirali susretom i u konačnici zasluženo slavili s 3:1 uz sva tri gola postignuta već u prvih 40 minuta.

U 18. minuti Hajduk je poveo golom Čuića nakon pogreške Dinamove obrane da bi u 30. minuti isti igrač zatresao gredu, a odbijenu loptu Krolo poslao u mrežu. Za velikih 3:0 na odmoru pobrinuo se Domančić na asistenciju vrlo opasnog Čuića.

Dinamo je u drugom dijelu uspio tek smanjiti golom Tomeka iz kaznenog udarca.