Mlada reprezentacija do 20 godina upisala uvjerljiv poraz na gostovanju kod Češke

Mihaela Bradovski • srijeda, 01.06.2022.

Mlada hrvatska nogometna reprezentacija gostovala je u Brnu i nije se proslavila u dvoboju protiv Češke. Česi su bili bolji s 3:0...

Hrvatska reprezentacija do 20 godina zasluženo je poražena s 3:0 u gostima kod Češke koja je bila bolja u svakom segmentu igre, posebno u prvom poluvremenu koje je odigrano izrazito loše s hrvatske strane.

Česi su u tom razdoblju postigli sva tri pogotka, imali su još prilika, uglavnom se igralo na hrvatskoj polovici pri čemu je bilo puno pogrešaka i loših postavljanja i odluka među hrvatskim reprezentativcima.

Već u 16. minuti Marek Icha doveo je Češku u vodstvo da bi četiri minute kasnije Matej Jurašek povisio na 2:0. U 35. minuti Filip Vecheta postavio je konačnih 3:0.

U nastavku susreta Hrvatska je bila ravnopravnija, ali i dalje nije uspjela popraviti dojam te je glatko poražena.