Slaven Belupo upisao pobjedu u Kutini, Nermin Hadžić napustio klub

Branimir Korać • četvrtak, 16.06.2022.

Nogometaši Slaven Belupa jučer su gostovali u Kutini gdje su odigrali pripremnu utakmicu s domaćom Moslavinom i upisali pobjedu 3:1...

Slaven Belupo odrađuje pripreme u Velikoj, a jučer je nakratko otputovao do Kutine gdje je s domaćom Moslavinom odigrao prijateljsku utakmicu. U zanimljivoj provjeri Koprivničanci su upisali pobjedu 3:1, u kratkom povratku Ante Crnca na ovaj stadion gdje je ponikao u školi Moslavine.

Koprivničanci su poveli golom Luke Liklina u 21. minuti da bi Vlajsović izjednačio u 42. Ipak se na odmor otišlo uz vodstvo Slavena golom Branštetera u zadnjim trenucima.

U drugom poluvremenu Slaven je došao do novog pogotka, ovaj put strijelac je bio Ivijan Svržnjak za konačnih 3:1.

Moslavina – Slaven Belupo 1:3

Moslavina: Kovačić – Miklić, Handanović, Lilovac, Lončarević, Burić, Milinković, Slekovac, Radošević, Škrula, Vlajsović. Još su igrali: Ilinić, Bartolec, Šenija, Varga, Grgić, Cvrtila, Batarelo, Barišić, Kovačević, Baić. Trener: Zoran Buinac.

Slaven Belupo: Marković – Bosec, Tepšić, Božić, Soldo – Kocijan, Marina, Mihalić – Liklin, Branšteter, Crnac. Još su igrali: Domović, Kolar, Eskinja, Hlevnjak, Kvržić, Laušić, Svržnjak, Bašić, Turanjanin. Trener: Zoran Zekić.

Inače, Koprivničanci su jučer potvrdili i kako je Nedim Hadžić napustio klub i nije više član Slaven Belupa.