Pogledajte kako je Dinamo kiksao protiv Makedonaca, ovakvi golovi se ne smiju primati

Branimir Korać • srijeda, 20.07.2022.

Dinamo je kao i protiv Lokomotive primao pacerske golove i upisao je samo remi 2:2 protiv Škupija. U Skoplju mora puno bolje i rezultatski i dojmom...

Dominacija u posjedu i igranje uglavnom na polovici protivnika, ali jednostavno nije bilo dobro. Dinamo se mučio tražio prolaz kroz obranu, no previše je griješio.

Posebno je griješio u fazi obrane gdje je primio dva amaterska gola. Kod prvog je Alvarez sjajnim dodavanjem pronašao Quevena koji bježi loše postavljenima Mišiću i Theophileu i zavija.

Ademi je vratio Dinamo u utakmicu neposredno prije poluvremena pogotkom glavom nakon čega je Dinamo u drugom dijelu pokušavao doći do preokreta.

Uspio je u samoj završnici kada je Ademi pucao, ali u biti dodao za Petkovića koji iz blizine zabija.

Samo dvije minute kasnije griješe Ljubičić, Theophile i Livaković, da je samo jedan od njih obavio svoj dio posla, Jamajčanin Cephas ne bi zabio. Ovako se zahvalio na poklonu i pogodio za 2:2.