Gol bivšeg juniora Dinama do 90. minute držao Hajdukov partnerski klub u zaostatku

Branimir Korać • petak, 22.07.2022.

Susretom između Radomlja i Celja počelo je drugo kolo slovenskog prvenstva. Pobjednika nije bilo, završilo je 1:1...

Nakon fantastičnog otvaranja sezone i visoke pobjede 3:0 u gostima kod Maribora, Radomlje je ugostilo Celje i tražilo nova tri boda kao potvrdu tog velikog rezultata.

Međutim nije stiglo do pobjede, čak na kraju može biti zadovoljno i remijem s obzirom kako se situacija rasplitala.

Naime Celje je povelo početkom drugog poluvremena pogotkom Tina Matića, inače bivšeg juniora Dinama. Nakon ubačaja s lijeve strane, Matić se sjajno ubacio ispred Vicka Ševelja i poslao loptu u mrežu.

U 90. minuti Radomlje je ipak došlo do pogotka, nakon ubačaja s desne strane Ivan Ćalušić bio je najviši u skoku i spustio je loptu za Roka Jazbeca koji iz blizine zabija.

Kod Radomlja cijelu utakmicu odigrali su Ćalušić, Mario Čuić i Tin Hrvoj dok je Ševelj izašao u 66. minuti. Kod Celja Ivan Božić i Tin Marić odradili su cijelu utakmicu, a Miroslav Iličić ušao je u 64. minuti.