Majer zabio u pobjedi Rennesa nad bundesligašem

Matej Kačan • subota, 23.07.2022.

Hrvatski reprezentativac Lovro Majer zabio je prvi pogodak na pripremama za svoj Rennes, i to u 3:2 pobjedi nad Augsburgom u susretu koji se igrao u čudnom formatu...

Nogometaši Rennesa odigrali su prijateljski susret s Augsburgom u formatu od četiri puta 30 minuta, a hrvatski nogometaš Lovro Majer zabio je pogodak, svoj prvi na ovogodišnjim pripremama.

Majer je zabio pred kraj druge četvrtine, u 58. minuti što je bio pogodak za 3:1 Prije njega zabijali su Bourigeaud i Laborde na jednoj i Demirović na drugoj strani.

Do kraja nije bilo pogodaka u "drugom poluvremenu" sve do pred sam kraj susreta kad je u 118. minuti Malone smanjio na 3:2.

Rennes bi generalnu probu prije nove sezone Ligue 1 trebao imati sljedeće subote protiv Aston Ville, a novu sezonu u ligi otvorit će kod kuće protiv Lorienta.

Prije ovog susreta Majerova momčad svladala je Caen prije tri dana, a 16. srpnja prijateljske susrete otvorila je porazom od Freiburga.