[VIDEO] Baturina donio prvu pobjedu Krznaru na klupi Maribora, Tolić debitirao

Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 29.08.2022.

U sedmom kolu slovenskog prvenstva Maribor je gostovao kod Mure i upisao minimalnu 1:0 pobjedu zahvaljujući golu Roka Baturine...

Maribor je stigao do prve pobjede pod vodstvom Damira Krznara i to na nimalo jednostavnom gostovanju Kod Mure je slavio 1:0.

Ovo je tek druga pobjeda Maribora koji zaostaje za Olimpijom već sada ogromnih 14 bodova.

Tijekom tjedna Maribor je doveo iz Dinama na posudbu Marka Tolića kojem je Krznar odmah pružio priliku i stavio ga na travnjak od prve minute.

No igrač odluke nije bio Tolić nego drugi bivši Dinamov napadač, Roko Baturina, stariji brat Martina Baturine.

Roko je u 75. minuti odlično reagirao na dodavanje Marka Božića i pogodio za pobjedu.

Baturina je odigrao cijelu utakmicu, Ivan Brnić prvih 45 minuta, Tolić 86 minuta, a Laušić je ušao u sudačkoj nadoknadi. Kod Mure Kobi Morris i Matko Obradović igrali su cijelu utakmicu, Šroler je u 79. minuti zamijenio Bobičanca, tada je ušao i Josip Majić, a deset minuta ranije Mihael Klepač.