Hajduk preokretom u drugom dijelu slavio kod Neretvanca

Branimir Korać • utorak, 27.09.2022.

Hajduk je gostovao u Opuzenu gdje je odigrao prijateljsku utakmicu protiv domaćeg Neretvanca i upisao pobjedu 2:1...

Nakon gostovanja u Baškoj Vodi u ovoj reprezentativnoj stanci, Hajduk je gostovao i u Opuzenu gdje je odigrao prijateljsku utakmicu protiv domaćeg Neretvanca.

Splićani su upisali pobjedu 2:1 iako su dugo bili u zaostatku, a do pobjede odvele su ga mlade snage Jemo i Duić.

Neretvanac je stigao do vodstva u 34. minuti kada je mladi Vušković ostao bez lopte, Vučković je odjurio prema golu Sentića te zabio za vodstvo.

Sve do 79. minute Hajduk nije mogao do izjednačenja, a onda nakon ubačaja Mikanovića zabija Jemo.

Deset minuta kasnije Splićani dovršavaju preokret, Jemo je ovaj put bio asistent, a za pobjedu 2:1 zabio je Duić.

Hajduk: Sentić, Lovrencsics, Vušković, Borevković, Prpić, Fossati, Vuković, Krovinović, Kalik, Sahiti, Šarić. (Još su igrali: Dimitrov, Mikanović, Đolonga, Jurić-Petrašilo, Šemiga, Sigur, Vrcić, Jemo, Duić)