Marin Ljubičić s nova dva gola učvrstio vodeću poziciju na ljestvici strijelaca

Branimir Korać • subota, 15.10.2022.

Hajdukov napadač na posudbi u LASK-u, Marin Ljubičić, igrao je ključnu ulogu u pobjedi u gostima kod Klagenfurta...

U 12. kolu austrijske Bundeslige LASK je gostovao kod Austrije Klagenfurt i upisao pobjedu 3:1 čime je prekinuo niz utakmica bez pobjede i stigao do šestog slavlja ove sezone.

Važnu ulogu u ovoj pobjedi igrao je najbolji strijelac LASK-a i lige Marin Ljubičić koji je postigao dva pogotka.

Ljubičić je prvi put zabio u 15. minuti da bi domaćin u drugom dijelu preko Arwellera došao do poravnanja.

Ipak Ljubičić postiže novi pogodak, u 72. minuti zabija za 2:1 i vraća prednost na stranu LASK-a čiju pobjedu potvrđuje u 78. minuti Nakamura.

Ljubičić je igrao do 85. minute, a sada je na broju od devet postignutih prvenstvenih golova, dva više od Nakamure i Pinka.