Nino Serdarušić u dva tijesna seta poražen u polufinalu u Yokohami

Mihaela Bradovski • subota, 05.11.2022.

Hrvatski tenisač Nino Serdarušić upisao je poraz u polufinalu turnira u Yokohami. Bolji od njega bio je domaći igrač Yosuke Watanuki...

Nino Serdarušić ostao je za korak kratak i neće igrati u finalu turnira u Yokohami. Bolji je bio Japanac Yosuke Watanuki koji ga je svladao u dva seta.

Vrlo tijesan dvoboj koji je završio pobjedom Japanca nakon tek nešto manje od dva sata igre sa 7:5, 7:6.

Sam rezultat već puno govori, u ključnim trenucima bolji je bio Watanuki i to mu je osiguralo prolazak u finale.

Watanukiju je ovo četvrto finale na Challengerima,m dva ranija imao je u Kobeu, a posljednje u Clevelandu.

Serdarušić može žaliti za propuštenom prilikom, imao je 4:2 u drugom setu, ali nije izdržao te je poražen.