Hrvatska reprezentacija do 19 godina podbacila protiv Finske i zakomplicirala si posao

Mihaela Bradovski • subota, 19.11.2022.

Mlada hrvatska nogometna reprezentacija do 19 godina upisala je neočekivani poraz protiv Finske u sklopu kvalifikacija za Europsko prvenstvo...

Nakon uvjerljive pobjede protiv Farskih Otoka, hrvatska nogometna reprezentacija do 19 godina podbacila je i kiksala protiv Finske.

Finci su krenuli visokim porazom od Izraela 4:0 te se očekivala pobjeda Hrvatske, ali nije išlo, Finska je slavila s 2:1.

Na igralištu Rudeša Hrvatska je imala čak 32 udarca na gol dok je Finska imala osam, čak 15 kornera izveli su izabranici Josipa Šimunića, Finci tek jedan, no na kraju su golovi ti koji se broje.

Finska je povela golovima Bushare u 18. i Vidjeskoga u 21. minuti, Hrvatska je smanjila preko Domagoja Prpića tri minute kasnije, ali do poravnanja nije ošla.

U trećem kolu Hrvatska igra protiv Izraela i ne smije si dopustiti novi poraz, ionako si je jako zakomplicirala život ovim porazom od objektivno lošije reprezentacije.

Hrvatska: Sajko - Gubijan, Živković, Prpić, Bodetić (76. Bukvić) - Babić (46. Krivak), Lukanić - Brajković (46. Topić), Zvonarek, Rukavina - Gajzler (46. Vrcić).