Istra 1961 krenula na Arena kupu uvjerljivom pobjedom protiv Arsenala

Mihaela Bradovski • petak, 06.01.2023.

Drugog dana tradicionalnog Arena kupa u akciji je bila pulska Istra 1961 koja je lako slavila protiv Arsenala iz Tivta...

Susretom između Istre 1961 i Arsenala iz Tivta nastavljen je Arena kup. Hrvatski prvoligaš u konačnici je bio bolji od crnogorskog s 3:0.

Istra je već u prvom poluvremenu došla do dva gola prednosti zahvaljujući pogocima Monsefa Bakrara iz 29. minute iz kaznenog udarca te Mateja Vuka iz 40. minute.

U nastavku susreta Istra je došla do još jednog pogotka, u 74. minuti konačnih 3:0 postavio je Ante Erceg.

Sljedeću utakmicu Istra igra 9. siječnja u 11 sati protiv FC Makedonije koja dana u 14:30 sati svoj prvi nastup ima protiv gruzijskog Khobija.