Nezaustavljivi Damir Burić do sedme pobjede u nizu!

Petar Jenjić • ponedjeljak, 16.01.2023.

Hrvatski trener Damir Burić sa svojim je Al-Riyadhom stigao do sedme uzastopne pobjede u drugoj saudijskoj ligi...

Damir Burić preporodio je saudijskog drugoligaša Al-Riyadha i ako ovako nastavi sasvim sigurno će ga uvesti u viši rang.

Hrvatski trener i njegova momčad danas su stigli do sedme uzastopne pobjede. Danas su na domaćem terenu s 2:1 bili bolji od Al-Qaisumaha.

Gosti su već od 17. minute igrali s igračem manje kada je bio isključen Souleymane Sakande. Domaćin je to iskoristio na najbolji mogući način.

U sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena mrežu je zatresao Miodrag Gemović, da bi početkom nastavka na 2:0 povisio Nikola Stojiljković.

Zaostatak je smanjio Ahmed Harisi u 62. minuti, ali više od toga nije išlo.