Burićev Al-Riyadh u sudačkoj nadoknadi ispustio devetu pobjedu zaredom

Petar Jenjić • utorak, 31.01.2023.

Damir Burić i Al-Riyadh odigrali su 1:1 protiv Al-Kholooda u susretu 19. kola saudijske druge lige...

Nakon osam uzastopnih pobjeda, Al-Riydah kojeg vodi Damir Burić, nije uspio osvojiti sva tri boda u jednoj utakmici.

U susretu 19. kola na domaćem je terenu igrao protiv Al-Kholooda, a završio je rezultatom 1:1. Gosti su do boda stigli u zadnjim minutama.

Nakon prvog poluvremena nije bilo golova, a vodstvo Al-Riyadhu donio je Nikola Stojiljković u 69. minuti.

Činilo se da će domaćin stići do devete uzastopne pobjede, ali za bod gostiju zabio je Abdullah Hadriti u 95. minuti.

Burićeva momčad sada ima 35 bodova nakon 19 utakmica, dva manje od vodećeg Al-Ahlija koji ima i utakmicu manje. Al-Kholood je na sedmom mjestu s 25 bodova.