Andrej Lukić pomogao Mezokovesdu na putu do četvrtfinala Kupa

Branimir Korać • srijeda, 01.02.2023.

Bivši igrač Osijeka Andrej Lukić prošao je s Mezokovesdom u četvrtfinale Kupa i to uz pogodak kojim je zaokružio pobjedu...

Mađari igraju susrete osmine finala Kupa, a Mezokovesd je izborio četvrtfinale gostujućom 2:0 pobjedom protiv MTK.

U Mezokovesdu se odlično snašao Andrej Lukić koji je stigao u redove mađarskog prvaka prošle godine u siječnju nakon što su problemi u Hrvatskom dragovoljcu posve eskalirali i klub napustio ogroman broj igrača.

Lukić se u Mađarskoj vrlo brzo izborio za minutažu te je standardan član prvih 11.

Danas je stigao zabiti i pogodak i to u Kupu u pobjedi u gostima kod MTK 2:0. Lukić je bio strijelac drugog gola, u 50. minuti, a prvi pogodak postigao je Stefan Dražić u 20. minuti.

Lukić i Marko Brtan odradili su cijelu utakmicu za goste.