Nino Serdarušić nastavlja s lošom formom, još uvijek bez pobjede u 2023.

Branimir Korać • srijeda, 08.02.2023.

Hrvatski tenisač Nino Serdarušić upisao je novi poraz i još uvijek ne zna za pobjedu u 2023. godini...

Prvi meč na Challengeru u Vilniusu nije donio dobre vijesti za Ninu Serdarušića. Upisao je poraz od Turčina Cema Ilkela u dva seta.

Ovo je samo nastavak loše forme za Serdarušića koji je tako i dalje u potrazi za prvom pobjedom u ovoj godini. Odigrao je četiri meča i u sva četiri je izgubio.

Protiv Ilkela je loše otvorio meč, izgubio je prvi set sa 6:2 uz dva izgubljena servisa. Kod 4:2 imao je break loptu za povratak u set, ali je nije iskoristio i nakon toga je izgubio servis i drugi put.

Odmah na startu drugog seta Serdarušić je poveo s 2:0, no do kraja seta Ilkel je napravio preokret, dva puta je uzeo servis protivniku i upisao pobjedu.

Hrvatski tenisač tako nastavlja s porazima i vrlo rano ispada iz turnira.