Nova pobjeda Rangersa, Barišiću svih 90 minuta, igrao i Čolak

HINA, Petar Jenjić • subota, 18.02.2023.

Borna Barišić i Antonio Mirko Čolak igrali su za Rangerse koji su slavili u gostima kod Livingstona s 3:0...

Hrvatski nogometni reprezentativac Borna Barišić odigrao je čitav susret za Rangers koji je u susretu 26. kola škotskog prvenstva kao gost svladao Livingston s 3:0.

Antonio Mirko Čolak utakmicu je započeo na klupi, a u igru je ušao u 79. minuti umjesto Alfreda Morelosa.

Dva pogotka postigao je James Tavernier, jedan u 24., a drugi u 78. minuti. Pobjedu je u 85. minuti potvrdio Kemar Roofe.

No, kako je uspješan bio i Celtic koji je na svom terenu svladao Aberdeen sa 4:0, drugoplasirani Rangers i dalje ima devet bodova zaostatka za liderom i svojim najvećim rivalom.

Rangers je tako stigao na 64 boda, dok je Celtic na 73. Još je ostalo 12 kola do kraja prvenstva.