Osmi uzastopni poraz Serdarušića, četvrti bez osvojenog seta

Branimir Korać • utorak, 21.02.2023.

Nino Serdarušić nastavlja nizati poraze. Niti na turniru u indijskom Bengaluruu nije uspio doći do pobjede...

Hrvatski tenisač Nino Serdarušić upisao je osmi uzastopni poraz i još uvijek čeka na prvu pobjedu u ovoj godini. Vrlo loša forma se nastavlja i novi poraz stigao je u Bengaluruu na samom startu.

Igraj na teniske mečeve na SuperSportu

Prvi protivnik bio mu je Britanac Ryan Peniston, treći nositelj i 145. igrač svijeta, a Britanac je slavio bez većih problema za 80 minuta igre.

Serdarušićev pad krenuo je nakon što je poveo s 4:3 u prvom setu, onda su jednostavno stvari krenule nizbrdo. Izgubio je prvi set sa 6:4, a Peniston je poveo s 2:0 u drugom setu.

Problemi su se nastavili pa je Serdarušić u svom sljedećem servis gemu spasio tri vezane break lopte da bi u petom gemu drugi put izgubio servis. Tu je priči bio kraj i Britanac je izborio prolaz.

Osmi uzastopni poraz za Serdarušića i deseti uzastopni izgubljeni set. Zadnju pobjedu upisao je još 18. studenog u Kobeu protiv Johna Millmana.