[VIDEO] Startao MLS: Kreilach odmah zabio za gostujuću pobjedu Real Salt Lakea

Mihaela Bradovski • nedjelja, 26.02.2023.

Noćas je krenula MLS sezona, a na otvaranju je Real Salt Lake gostovao kod Vancouver Whitecapsa i upisao 2:1 pobjedu...

Real Salt Lake je na odličan način otvorio novu MLS sezonu. Prvi nastup imao je u gostima kod Vancouver Whitecapsa te je slavio preokretom.

Igraj na utakmice MLS-a na SuperSport.hr (18+)

Vrlo zadovoljan može biti i hrvatski internacionalac Damir Kreilach koji se vratio nakon ozljede te je u prvom nastupu nakon deset mjeseci postigao pogodak.

Vancouver je poveo u 24. minuti golom Jamajčanina Javaina Browna i održavao je to vodstvo sve do 20 minuta prije kraja.

U toj 70. minuti Justen Glad poravnava, a odmah nakon toga, svega tri minute kasnije, Kreilach na dodavanje Savarina zabija za preokret i pobjedu.