Petar Jenjić • nedjelja, 26.02.2023.

Nogometaši Umraniyespora remizirali su na domaćem terenu protiv Adane Demirspora, a asistent za gol bio je Antonio Mršić...

Nakon tragičnih događanja u Turskoj, nogometno prvenstvo vratilo se u svoj standardni tijek, utakmicama 23. kola Super lige.

Igraj na utakmice turskog prvenstva na SuperSport.hr (18+)

Posljednji Umraniyespor ugostio je petoplasiranu Adamu Demirsport i u zanimljivoj i dramatičnoj završnici ipak stigao do boda. Završilo je 1:1.

Rezultat se nije mijenjao sve do 79. minuti kada je gostujuću momčad stigla do vodstva. Zabio je Badou Ndiaye svoj šesti gol sezone.

U 87. minuti za domaću momčad ušao je Antonio Mršić koji je bio najzaslužniji za dobru završnicu svoje momčadi. Prvo je odmah po ulasku imao dobar pokušaj iz slobodnog udarca kojeg brani protivnički golman.

Odmah nakon toga skoro je bio asistent poslije izvedenog kornera. Ipak, asistenciju je upisao u 90. minuti kada je u kaznenom prostoru uposlio Olarenwajua Kayodea koji iz blizine poentira za remi.

U dresu domaće momčadi cijelu je utakmicu odigrao Tomislav Glumac.