Borna Gojo zaustavljen u finalu Monterreya, koban je bio Portugalac

Petar Jenjić • ponedjeljak, 27.02.2023.

U finalu Challengera u meksičkom Monterreyu Borna Gojo nije uspio doći do pobjede. Bolji je od njega u dva seta bio Portugalac Nuno Borges...

Do svoje druge Challenger titule nije uspio doći Borna Gojo koji je zaustavljen na korak do uspjeha. U finalnom meču od njega je bio bolji Nuno Borges.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+)

Portugalski tenisač, koji je bio postavljen za šestog nositelja, slavio je sa 6:4, 7:6 nakon sat i 25 minuta igre. Bio im je to prvi međusobni dvoboj.

Odmah na početku meča Gojo je ispustio svoj servis. Kasnije je imao dvije break šanse za povratak, ali nijednu nije iskoristio. Portugalac je trećom set loptom poveo s 1:0.

U drugom setu nije bilo breakova pa se igrao tie-break. U 13. igri Gojo je poveo sa 6:4 i imao dvije set lopte, no Borges okreće i dobiva sa 8:6.