Mektić i Pavić nakon preokreta do polufinala Dubaija

Petar Jenjić • srijeda, 01.03.2023.

Nikola Mektić i Mate Pavić izborili su polufinale ATP turnira u Dubaiju nakon što su u tri seta slavili protiv Tomislava Brkića i Gonzala Escobara...

Do druge pobjede na ATP turniru u Dubaiju stigli su prvi nositelji Nikola Mektić i Mate Pavić koji su slavili protiv Tomislava Brkića iz BiH i Gonzala Escobara iz Ekvadora.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+)

Nakon jednog sada i 28 minuta hrvatski je par slavio sa 3:6, 6:3, 10:7 te sada u polufinalu čekaju bolje iz dvoboja Glaspool/Heliovaara - Bhambri/Myneni.

Slab prvi set odigrali su prvi nositelji koji su dva puta izgubili svoj servis, a jednom oduzeli protivniku. Brkić i Escobar slavili su sa 6:3.

Identično je odigran i drugi set, ali s drugim pobjednikom. U produženom tie-breaku bilo je izjednačeno do 4:4, nakon čega Mektić i Pavić nižu tri poena te prednost čuvaju do kraja.