Duje Ajduković nastavio negativan niz, ispao na startu kvalifikacija u Antalyji

Mihaela Bradovski • nedjelja, 05.03.2023.

Duje Ajduković nastavio je nizati poraze i još uvijek čeka na prvu ovogodišnju pobjedu. Novi poraz stigao je na startu kvalifikacija u Antalyji...

Duje Ajduković i dalje čeka na prvu pobjedu u novoj sezoni. Posljednju pobjedu ostvario je još prošle godine u kvalifikacijama turnira u Brestu nakon čega je krenuo negativan niz.

Igraj na Challenger u Antalyji na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Ove godine još uvijek nije uzeo niti set, ovo mu je četvrti meč i četvrti poraz. Ovaj put na startu kvalifikacija u Antalyji gdje ga je svladao Edoardo Lavagno.

Talijan je odnio pobjedu u dva seta sa 7:6, 6:3, Ajduković je u prvom setu izvukao tie-break, ali tamo je Talijan dominirao i bio bolji.

Drugi set donio je dvostruki break za Lavagna i tu je priči bio kraj, Ajduković se nije uspio vratiti i pobjednik je vrlo brzo postao poznat.