Borna Gojo lakoćom preko Argentinca do drugog kola kvalifikacija

Petar Jenjić • utorak, 07.03.2023.

U prvom kolu kvalifikacija Indian Wellsa Borna Gojo nije imao prevelikih problema. U dva seta svladao je Argentinca Andreu Collarinija...

Dobru formu u posljednje vrijeme nastavlja Borna Gojo koji je u prvom kolu kvalifikacija za Indian Wells igrao protiv Andree Collarinija iz Argentine.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Trenutno 190. tenisač svijeta nije imao prevelike šanse protiv hrvatskog igrača koji je na koncu slavio sa 6:2, 6:2 nakon jednog sata i 14 minuta igre.

U prvom setu hrvatski tenisač stigao je do breaka u četvrtom gemu i poveo s 3:1. Ubrzo je spasio je dvije šanse break šanse protivnika pa mu još jednom uspješno oduzeo servis.

Istim rezultatom zaključen je i drugi set, a hrvatski tenisač je iskoristio svoju ukupno četvrtu meč loptu. U sljedećem kolu igrat će protiv boljeg iz dvoboja Pablo Andujar - Nuno Borges.