Barišić asistirao, Rangersi prošli u polufinale Kupa

Petar Jenjić • nedjelja, 12.03.2023.

Borna Barišić upisao je asistenciju u pobjedi svojih Rangersa protiv drugoligaša Raitha u četvrtfinalu škotskog Kupa...

Nogometaši Rangersa izborili su polufinale nacionalnog Kupa nakon što su u četvrtfinalu svladali Raith, trenutno sedmoplasiranu momčad druge škotske lige.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Na domaćem terenu slavili su s 3:0, a asistent za prvi pogodak bio je Borna Barišić. U pogodak je pretvorio Connor Goldson, dok se igrala 42. minuta.

U 58. minuti prednost je narasla nakon autogola Ryana Nolana, dok je pobjedu domaćina potvrdio Scott Arfield u 88. minuti.

Borna Barišić igrao je sve do 66. minute, a u prvoj postavi krenuo je i Antonio Čolak. Hrvatski napadač zamijenjen je u 78. minuti.