Jako dobra utakmica Ante Tomića u pobjedi Joventuta

Petar Jenjić • utorak, 14.03.2023.

Hrvatski centar Ante Tomić odigrao je jako dobru utakmicu za Joventut koji je u Eurokupu svladao Cluj Napocu...

Do 11. pobjede u 16. utakmici u Eurokupu stigao je Joventut koji je večeras na domaćem terenu igrao protiv rumunjske Cluj Napoce.

Igraj na košarkaške utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Španjolska momčad na koncu je slavila rezultatom 104:81, a susret je prelomila odličnom posljednjom četvrtinom koju je protivnika nadigrala s 27:13.

Predvodio ih je Joel Parra s 18 poena, a odmah iza njega bio je Ante Tomić koji je susret zaključio s 15 koševa bez promašaja iz igre (5/5 za dva, slobodna bacanja 5/6), sedam skokova i šest asistencija za 21 minutu u igri.

Najbolji je kod gostujuće ekipe bio Jalen Jones koji je susret završio sa 16 poena i deset skokova.