Vodeni sportovi

Jug AO u uzvratu potvrdio prolazak u polufinale

Petar Jenjić • petak, 17.03.2023.

Vaterpolisti Juga AO i u uzvratnoj utakmici četvrtfinala Prvenstva Hrvatske svladali su Medveščak...

Nakon glatke pobjede u prvoj utakmici od 23:9, pred vaterpolistima Juga AO ostala je praktički samo formalnost u uzvratu četvrtfinala PH.

Igraj na vaterpolske utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

I prva i druga utakmica odigrana je u Gružu. Medveščak je u prvoj kao domaćin izgubio s 14 razlike, a danas je ta razlika bila ipak nešto manja.

Dubrovačka momčad slavila je sa 18:11. Već nakon prvog poluvremena Jug je vodio s 9:3, treću četvrtinu zaključio je sa 15:5, no gosti su do kraja uspjeli ublažiti poraz.

Po dva gola za Jug zabili su Ivuša Burđelez, Maro Joković, Franko Lazić, Goran Grgurević i Marko Žuvela.

Tri gola kod Medveščaka zabio je Antonio Gavranić.