Andrija Balić ne prestaje zabijati, nova dva gola u porazu kod Žiline

Branimir Korać • petak, 17.03.2023.

Andrija Balić povukao je odličan potez kada je otišao na posudbu u Bansku Bystricu. U svim utakmicama u dresu novog kluba bio je među strijelcima...

Nakon što se oporavio od problema s ozljedom, Andrija Balić prihvatio je odlazak na posudbu kako se vratio u ritam utakmica i imao minutažu, a na posudbi igra jako dobro.

Igraj na utakmice Slovačke lige na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Danas je imao treći nastup u dresu Banske Bystrice, a nakon što je u prva dva nastupa postigao po jedan pogodak, danas je zabio dva.

To, na žalost, nije bilo dovoljno njegovoj momčadi da dođe do bodova iako je u gostima kod Žiline postigla čak četiri pogotka.

Žilina je na kraju slavila sa 6:4 u vrlo efikasnom susretu. Balić je prvo izjednačio na 3:3 u 73. minuti pa smanjio na 5:4 deset minuta kasnije, ali domaćin je ipak slavio.

Adrian Kapralik bio je dvostruki strijelac za domaćina, a po jedan gol dodali su Krisztian Bari, Timotej Jambor, Roland Galčik i Dominik Javorček. Osim Balića za goste su zabili Nicolas Gorosito i Adrian Slavik.