SuperSport Hrvatska nogometna liga, 26. kolo, 19.03.2023, 15:00 h, Aldo Drosina, gledatelja: 1419
Suci: Igor Pajač, Ivan Mihalj, Vedran Đurak

Puno prometa, mala zarada: Istra 1961 i Lokomotiva nisu oduševili na Drosini

Branimir Korać • nedjelja, 19.03.2023.

S obzirom na ono što su prikazivale ove sezone, očekivalo se puno više i od Istre 1961 i Lokomotive. Međutim u susretu s malo prilika odigrale su bez pogodaka...

Ne može se reći da nije bilo trke i borbenosti, ali danas Istra 1961 i Lokomotiva nisu bili raspoloženi za igru. Odigrali su vrlo skromnu utakmicu doslovno bez ijedne prave stopostotne prilike u 90 minuta.

Igraj na utakmice SuperSport HNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

I jedni i drugi bili su bez ideje u igri prema naprijed, a čak kada bi se i našli u nekoj poziciji iz koje bi mogli zaprijetiti, reakcije i odluke nisu bile dobre.

Isra je prva imala solidnu situaciju za vodstvo, u 16. minuti Matheus se izborio za loptu na sredini terena, proigrao je Boultama koji iz dobre situacije puca slabo u Čavlinu.

Četiri minute kasnije još jedna solidna situacija, Kadušić je dobio loptu u kaznenom prostoru, ali iskosa je i on pucao dosta slabo.

Lokomotiva je u završnici prvog dijela dva puta zaprijetila preko Goričana i Stojkovića, međutim oba ta pokušaja nisu išla u okvir gola.

Očekivao se bolji nastavak susreta, ali to se nije dogodilo. I dalje su i jedni i drugi bili dosta jalovi prema naprijed pa je tako pokušaj Marića u 65. minuti koji je bio lagan plijen za Majkića morao biti okarakteriziran kao prilika.

Do kraja susreta po jedan pokušaj na svakoj strani, Matheus je slabo pucao za Čavlinu, a Kulenović je glavom pucao pokraj gola.

U konačnici po bod za svakoga, a samom igrom treneri teško mogu biti zadovoljni.